Aktualne oferty pracy

PROGRAMISTA

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska: Opracowywanie aplikacji webowych na potrzeby tworzenia digitalnych masterplanów oświetleniowych, wizualizacja baz danych, analizy parametryczne

Wymagania:

  • znajomość Google App Engine,
  • znajomość języków programowania Python, JavaScript
  • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu dużymi bazami danych platformy Google Cloud
  • doświadczenie z interaktywnymi mapami API i technologii Leaflet
  • doświadczenie z ciężkimi mapami interaktywnymi
  • doświadczenie w fazie front-end projektu
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub niemieckim

 Dodatkowo:

  • Leaflet
  • Semantic UI
  • Google Chart lub podobne
  • Rhino Grasshopper lub inne oprogramowanie 3D

 Oferujemy:

  • pracę na rozwojowym stanowisku
  • szkolenia krajowe i zagraniczne
  • motywujący system wynagrodzeń

 Osoba kontaktowa:  Magdalena Pozarowszczyk

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: pozarowszczyk@studiodl.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).